Hizmetlerimiz


Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, günümüzde mobil cihazların kullanımının artışı ile, daha fazla kullanıcı tarafından etkileşime girerek markanızın çok daha fazla kişiye zahmetsiz ve etkili bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.  

Tanıtım filmleri; kurumsal tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, ürün tanıtım filmi, mekan tanıtım filmi vb. gibi birçok farklı çeşitlerde çekilebildiği gibi ürünü, hizmeti yada kurumu en anlaşabilir şekilde izleyici ve hedef kitleye aktarılmasına imkan tanır. Bu şekilde doğru kurgulanmış bir tanıtım filmi marka ve imajına katkı sağladığı gibi müşteri ile etkileşimde ciddi avantajlar sağlar.

Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sadece çekim kalitesi ve planlamasının yanısıra, hedef kitle ve sektöre yönelik avantaj ve dezavantajları göz önünde bulundurarak hitap ettiğiniz yada ulaşmak istediğiniz kitlelere en doğru şekilde ulaşmak için hazırlık sürecinde gereken araştırmalar yapılır. Sizlerin talep ve  beklentileri göz önünde bulundurularak, senaryo ve çekim planları oluşturulur, bünyemizde bulunan güncel film çekim ekipmanları ile çekimler gerçekleştirilir.  Bütün bu hazırlık ve çekim süreci, profesyonel kurgu, jenerik, motion graphics, animasyon vb gibi görsel enstrumanlar ile cinematographic görsel kalitede bir  tanıtım filmi oluşumundagereken tüm hassasiyet ile çalışma süreci tamamlanmış olur.

 

Canlı Yayın Hizmeti

Canlı yayın hizmeti ile, sosyal medya ve diğer platformlara entegre edilen bütünleşik yayın hizmetleri sayesinde lansman, toplantı, açılış,  uzaktan eğitim vb. etkinliklerinizin takipçileriniz ile canlı ve size özel şifreli olarak sunulmasını sağlıyoruz.

Web Sitesi Üzerinden Canlı Yayın

Canlı yayın hizmetinin yayınlanmasını istediğiniz kurum yada markanızın, yayının görüntülenmesini, site bölümünde oluşturacağımız canlı yayın  embed link kodunu, site IT yöneticisi tarafından gömülmesi ile canlı yayın hizmetini kendi siteniz içerisinde yayınlanmasına imkan sağlamış olmaktayız.  Sitenizde yayınlanacak canlı yayın videosunun formatı tüm cihazlar tarafından (masaüstü bilgisayar, laptop, tablet, ios ve android mobil cihazlarınızdan)  sorunsuz görüntülenecek bir altyapı ile sunulmaktadır.

Sosyal Medya Üzerinden Canlı Yayın

Facebook live hizmetine entegre ettiğimiz canlı yayın hizmeti ile yönettiğiniz facebook sayfası üzerinden takipçilerinizin anlık HD kalitede canlı yayın  izlemelerine ve aynı zamanda paylaşımda bulunarak canlı yayınınızın çok daha kalabalık kitlelere ulaşmasına imkan sağlamış olursunuz.

Şifreli Canlı Yayın

Web sitemizde yayını izlemek için, şifre giriş ekranı açılacaktır. Sadece sizin ve etkinliği canlı olarak izlemek isteyen katılımcıların gireceği şifre ile yayın izlenebilmektedir.

 

Hava Çekimi


Günümüzde hava çekimleri, uzaktan kontrol edilen insansız hava araçları ile çok daha stabil ve dar alanlarda ki manevra kabiliyetleri ile fotoğraf ve video çekimlerinin vazgeçilmezi olmuşlardır.

Hava çekimlerini projelere bağlı olarak çeşitli drone ekipmanları ile yapmaktayız. Kullandığımız araçların, iç yada dış mekanda kontrol edebilmeye imkan tanıyan, farklı boyut ve menzillerde çekim kabiliyetine sahip,taşıdığı kamera teknolojisi değişiklik gösteren ürünler kullanmaktayız.

4K raw ve full Hd çekim formatlarında kayıt yapabilme becerisine sahip ekipmanlarımız ile, her türlü tanıtım projelerinizde ister ham hali ile görüntüleri tarafımızdan talep edebileceğiniz gibi,Kurgu operatörlerimiz yardımı ile çekilen görüntüleri talepleriniz doğrultusunda montajı yapılarak ta teslim alabilirsiniz.