Heli Prodüksiyon


Hakkımızda


2010 yılında insansız hava araçları (Drone) teknolojisinin yaygınlaşması ile yaptığımız yatırımlar sonucunda film yapım sektörüne bir çok projede hizmetler vermeye  başlayan firmamız, ekipman parkurunu genişleterek sadece hava çekimlerinde değil, film yapım prodüksiyon hizmetlerine ağırlık vererek, alanında profesyonellerden oluşan ekip arkadaşlarımızın katılımı ile çekim aşamasından post prodüksiyon sürecine kadar önem ve titizlik ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tanıtım filmi, canlı yayın hizmeti ve havadan çekim hizmetleri ile her türlü tanıtım projelerine katkı sağlamak amacıyla yatırımlarına ve hizmetlerine yenilikler katarak çalışmalarına devam eden Heliproduksiyon, yakın zaman önce hayata geçirdiği yeni markaları ile fiyat,kalite ve hizmet algısını çok üst seviyelere taşıyarak, rakiplerine göre kullandığı ekipman parkuru ve sunduğu hizmetler ile müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeksizin hizmetlerimize yenilerini katarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Neden Biz


Amatör ruhumuzu kaybetmiyoruz. Hava çekimi bizim için heyecan verici olmayı sürdürüyor. Bu sektörün klişelerine karşıyız. Hava çekimi fiyat politikamız ile rakipsiziz. Hava çekimi projelerinde tam iş günü mesaisi harcıyoruz. İş saatleri boyunca hava çekimi için sayısız kalkış gerçekleştirebilecek yedek batarya sayılarına sahibiz.

Projenin kapladığı alan, hava çekim maliyetlerini etkilemez. Gün boyu kalkış, iniş yapacak araçlarımız için sınırlamalarımız olmaz ve ekstra maliyetler müşterilerimizden beklemeyiz.

Hava çekiminde rüzgar durumu ve coğrafi koşullar el verdiği sürece,en etkili manevra ve çekim açılarını yakalayıp prodüksiyona zenginlik katacak kalitede iş çıkarmak başlıca hedefimizdir!


Ekibimiz.


.


.


.