Heli Prodüksiyon


Hakkımızda


Sektörün öncü firmalarından olan Heli Produksiyon, birçok global firmaya başarılı projeler üretmiştir.

Çağımızda dijital mecra, ürünlerimizi ve markamızı pazarlamanın en etkili yöntemi haline gelmiştir. TV, Gazete gibi görsel medya reklamları azalırken dijital mecra reklamları artmaktadır. Maliyeti düşük ancak etkileşimi yüksek reklamlar ile hedef kitlenize kolaylıkla ulaşıp markanıza değer katarak satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz. İyi bir tanıtım filmi, kısa olmalı ve vermek istediği mesajı izleyiciyi merak içinde bırakarak anlatmalıdır felsefesini taşıyoruz.

Heli Prodüksiyon'u birçok prodüksiyon firmasından farklı yapan da markanızı benimsemesidir. Fikir üretir, strateji planları sunar, sektör araştırması yapar. En etkili çözümü yaratır ve çözümün en doğru şekilde pazarlanmasını sağlar. Sektörün içinde yıllarca hizmet vermiş bir kadroya sahip olan Heli Produksiyon ekibi yaratıcı fikirler ile fark yaratan projeler üretmektedir. Hikayesi olan ve devamlılık arz eden reklam filmleri ile maximum verimliliği almak, işini bir sonraki nesillere taşımak isteyen ve çağın ihtiyaçlarına ayak uyduran her işletmeyi kendi markamız gibi benimsiyor, saygı duyuyoruz.

Neden Biz


Amatör ruhumuzu kaybetmiyoruz. Hava çekimi bizim için heyecan verici olmayı sürdürüyor. Bu sektörün klişelerine karşıyız. Hava çekimi fiyat politikamız ile rakipsiziz. Hava çekimi projelerinde tam iş günü mesaisi harcıyoruz. İş saatleri boyunca hava çekimi için sayısız kalkış gerçekleştirebilecek yedek batarya sayılarına sahibiz.

Projenin kapladığı alan, hava çekim maliyetlerini etkilemez. Gün boyu kalkış, iniş yapacak araçlarımız için sınırlamalarımız olmaz ve ekstra maliyetler müşterilerimizden beklemeyiz.

Hava çekiminde rüzgar durumu ve coğrafi koşullar el verdiği sürece,en etkili manevra ve çekim açılarını yakalayıp prodüksiyona zenginlik katacak kalitede iş çıkarmak başlıca hedefimizdir!